Kontrol Elemanları

Kontrol Elemanları

Soğuk oda kontrol elemanları, oda sıcaklığını, nem miktarını istenen ölçüde sabit tutabilen bir tür kontrol araçlarıdır. Kontrol cihazları soğuk odalar ve soğuk hava depoları gibi sıcaklığın ve nemin ayarlanabilir olması istenen yerlerde kullanılır.

Hem küçük hem de büyük uygulamaların verimliliğini arttırmak için kullanılır.

Ayrıca, sistemler isteğe göre şekillenebilir. Enerji tasarrufunu arttırma amacıyla tasarlanmıştır.

Böylelikle işletme maliyetlerini azaltır ve çevreyi korumaya yardımcı olur. Çözümlerimiz, son kullanıcı ihtiyaçlarına odaklanmamız sebebiyle; kalite, kullanım kolaylığı ve verimlilikle eş anlamlıdır.


ALARM YÖNETİMİ

Etkili alarm yönetim sistemi kolaylıkla alarm durumlarını tespit ederek uygulamanın optimum çalışmasını sağlamak için gerekli uyarıları gönderir.

GIDA KALİTESİ

Sürekli bilgi kaydı, HACCP raporları ve zamanında yapılan alarm bildirimleri, taze ve donmuş gıdaların kalitesini garanti eder ve standartlara uyumu sağlar.

ÇOKLU BAĞLANTI İMKANI

USB, Ethernet, RS485 ve modem bağlantı portlarına sahip donanım ile azami bağlanabilirlik imkanına sahiptir.

ENERJİ TASARRUFU

Özel algoritmalar ve daimi enerji tüketim takibi sayesinde enerji verimliliğini arttırıp, maliyetleri azaltarak, uygulamanın işlevselliğini optimize eder.

ÇOKLU ENTEGRASYON

Kullanıcı arayüzü yeni tüm web tarayıcıları ile kullanılabilir. Ek bir yazılım yükleme ihtiyacı yoktur. Ayrıca dokunmatik ekran teknolojileriyle de tam uyumludur.

ÇEVREYLE DOST

Çevre dostu, yenilikçi ve verimli uygulamalarımızla tüketimi optimize ediyor, atık, çevre kirliliği ve gaz emisyonlarını azaltarak çevreye saygımızı gösteriyoruz.